Nejlepší hry, které si u nás můžete zahrát

Audioshield vám dává možnost plně se ponořit do své oblíbené písničky. V této hře musíte svými štíty blokovat příchozí koule, které jsou generovány dle vaší vybrané hudby. Pouze pokud se dostatečně vcítíte do rytmu můžete být ten nejlepší.

Vstupte do úžasného světa Fruit Ninja díky virtuální realitě. Je pouze na vás, jak dobrým ninjou se stanete. Pro úspěch v této hře si připravte ostražitost, reflexy a značnou dávku bojového nadání.

google_earthvr

Google Earth VR vám umožní prozkoumat svět ze zcela nové perspektivy virtuální reality. Projděte se po ulicích Tokia či New Yorku, stoupejte nad Grand Canyonem nebo se projděte kolem Eiffelovy věže.

“Koulovačka!” Prožijte si znovu oblíbenou dětskou zábavu stavění pevnosti ze sněhu a porazte svého soupeře pomocí sněhových koulí. V průběhu hry budete moci využívat užitečné předměty jako jsou prak, mrazící sprej a další.

Máte rádi zombie? Pak je Brookhaven střílečka přímo pro vás. Jako hráč budete muset používat rozličné zbraně a nástroje, které vám umožní přežít stále děsivější vlny hrůzných příšer ve snaze zjistit, co způsobilo začátek konce světa.

Space Pirate Trainer je oficiální trénink pro rádoby vesmírné piráty na HTC Vive. Takže: Vyzvedni si blastery a obuj se do toho ať jsi ten nejlepší!

Ve hře Tilt Brush malujete v 3D prostoru. S využitím virtuální reality tak můžete tvořit opravdu velkolepá trojrozměrná díla. Popusťte uzdu své kreativitě se štětci, světly a dokonce i ohněm nebo například sněhovými vločkami. Váš pokoj je nyní vaším plátnem a paletou je vaše představivost. Možnosti jsou nekonečné a je jen na vás, co s tímto úžasným nástrojem dovedete.

Serious Sam je ideální volbou pro milovníky drsnějších akčních her. Hra je inspirovaná peckami z devadesátek jako jsou Doom nebo Duke Nukem. Kdo tyto tituly znáte, asi si umíte představit, jak parádní bude podívaná na herní svět z pohledu Sama Stonea. Neváhejte a pomozte mu vyčistit vesmír od emzáků!

Vítejte v laboratoři Aperture Science. Jedná se o kompilaci her, vytvořených speciálně pro virtuální realitu, kde vaším úkolem může být ubránit hrad, opravit robota, starat se o robotického psa a mnoho dalšího.

Eagle Flight je hra vytvořená na míru virtuální realitě. Zažijte svobodu létání nad Paříží jako byste opravdu byli orlem. Budete stoupat kolem ikonických památek a prolétávat úzkými uličkami a zákoutími. Součástí hry jsou i boje s nepříteli o vaše území.

Gunjack je akcí nabitá arkádová střílečka klasického ražení umístěná do vesmírného prostředí. Ponořte se do vizuálně ohromujícího sci-fi světa plného nebezpečí a nepřátel. Vaším úkolem je zničit je všechny.

V nabídce máme více než 50 her.

Střílečky, logické hry, RPG, zábavné hříčky, adventurky, únikové místnosti ..

Pro každého něco, přijďte nás zkusit.