ICAROS VR

ICAROS VR
ICAROS VR
ICAROS VR

Hledáte novou a neobvyklou zábavu na firemní večírek, výstavu nebo prezentaci?
Pak je adrenalinový zážitek ve formě virtuální reality v kombinaci s unikátním balančním přístrojem ICAROS to pravé pro vás! Proletíte se nad horami jako pták nebo se ponoříte do podmořského světa a zároveň potrénujete celé tělo. Přijedeme za vámi kamkoliv po celé ČR a příjemná obsluha vám vše na místě vysvětlí a postará se o vás.

Mám zájem

Co je to Icaros?

Základem je futuristicky vypadající konstrukce, která je doplněná o VR brýle. Hráč zaklesnutý v balančním systému ovládá svůj pohyb ve virtuálním světě přeléváním rovnováhy na trenažéru. Prvek zábavy přinášejí VR brýle, které umožní uživatelům volný let nad krajinou nebo potápění se v podmořském světě. Aktivní trénink posiluje hluboké svaly a svaly horní poloviny trupu a zároveň zlepšuje reflexy, rovnováhu a schopnost koncentrace.

Pro koho je určen?

Icaros VR se hodí na každou firemní akci, teambuilding, ale i na prezentaci, kde chcete zaujmout hodně lidí. Využití najde i ve fitness centrech nebo zdravotnických zařízeních, pravidelné posilování na Icaros VR má pozitivní účinky na fyzickou kondici.

Balanční zařízení má nastavitelné podpěry pro ruce a nohy, je vhodné pro hráče od 140 do 200 cm a unese osoby do váhy 110 kg.

Jaké jsou podmínky?

Icaros VR provozujeme pouze na externích akcích. Pronájem Icaros VR stojí za standardních podmínek 12 000 Kč / den. V ceně je zprovoznění kompletního zařízení a proškolená obsluha na místě po celou dobu zážitku. Jediné, co potřebujeme zajistit od vás je místo – alespoň 1,5 × 2,5 m volného prostoru.

Pokud máte nějaké speciální požadavky nebo doplňující otázky, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme!

Mám zájem

více informací získáte na

+420 603 393 392

info@avatarherna.cz

nebo vyplňte formulář vpravo