Rezervace Avatar VR Herny

Ceny

1 hodina: 450 Kč, půl hodiny: 250 Kč (ceny jsou za celou místnost až pro 5 lidí)

Provozní doba

po – pá: 14:00 – 18:00
so, ne, svátky: 12:00 – 18:00
při rezervaci předem možno až do 22:00

Zarezervovat stůl
Kontaktní detaily

Dárkový poukaz

Chcete někomu darovat opravdu nevšední zážitek? Věnujte mu dárkový poukaz na virtuální realitu!
Máme pro vás připraveny krásné dárkové poukazy, které lze koupit osobně u nás v herně nebo vám je pošleme elektronicky.
Dárkový poukaz na 1 hodinu stojí 450 Kč. Pokud chcete darovat hodin více, zakoupíte jednoduše více poukazů.

 

Konkrétní termín návštěvy v herně je potřeba zamluvit přes rezervace.

Časté dotazy

Nejlepší je zamluvit si dopředu termín návštěvy přes rezervační formulář a pak už jen stačí přijít k nám do herny 5 minut před začátkem vaší rezervace (není potřeba chodit dřív). Uvnitř vás přivítá naše příjemná obsluha, která vám vše ohledně VR vysvětlí, nabídne vám občerstvení z baru a bude vám pak k dispozici po celou dobu. Během návštěvy můžete vystřídat neomezené množsví her z naší nabídky.
Kdepak, stačí vám vaše běžné oblečení a dobrá nálada. ? U nás se nezouváte, ani dioptrické brýle vám nebudou pod VR na obtíž.
Pro plnohodnotný zážitek doporučujeme návštěvu jedné místnosti max. v 5 lidech, aby si každý hráč zahrál alespoň 10 minut. Při vyšším počtu osob doporučujeme zamluvit 2 místnosti najednou nebo zvolit více hodin v kuse.
VR je vhodná pro všechny věkové kategorie, zábavu najdeme pro každého. ? Od zábavných hříček pro malé děti od 5 let, přes vědomostní hry, výpravná dobrodružství, strašidelné zážitky, střílečky až po objevovatelské zážitky.
Místnosti 1 a 3 jsou stejné - uvnitř je jedno zařízení HTC Vive, na kterém hraje vždy jeden hráč a ostatní sledují jeho zážitek na velké TV obrazovce z pohodlí gauče. Místnost 2 nabízí dvě zařízení Oculus Rift, na kterých mohou hrát dva hráči najednou. Jeden se může v křesle prohánět na závodních okruzích v automobilovém trenažéru nebo sjíždět největší horské dráhy z celého světa a druhý si může užívat hry s volným pohybem po místnosti. Pokud máte zájem hrát multiplayerové hry ve dvou lidech, je potřeba zarezervovat si 2 místnosti současně.

Napsali o nás

Mavero_82, Google reviews

„Super zábava. Můžeme jenom doporučit. Vyzkoušeli jsme více titulů, s kterými nám pokaždé poradila vstřícná a pohotová obsluha. Určitě se podíváme znova.“

Will Z, Google reviews

„Fajn zážitek, který překonal má očekávání (obzvláště místnost s HTC Vive). Velký podíl na tom má i velmi milá a nápomocná obsluha. Celkově výborný způsob jak strávit deštivé odpoledne a odcházet nadšený. Určitě přijdeme znovu.“

Václav B., Google reviews

„Pokud hledáte něco, čím zabít volný čas, určitě přijeďte sem, nebudete litovat!“