Rezervace Avatar VR Herny

Ceny

VR HERNA AVATAR

Místnosti s 1 VR (HTC Vive): 1 hodina: 550 Kč, půl hodiny: 280 Kč
Místnost s 1 VR + trenažer auta (Oculus Rift): 1 hodina: 590 Kč, půl hodiny: 300 Kč
* ceny jsou za celou místnost až pro 5 lidí
* rezervaci předem lze udělat pouze na celé hodiny

Provozní doba

po – pá: 12-20
so – ne a svátek: 12-20
(po dohodě možno i od 10 a až do 22)

Rezervaci udělejte přes následující formulář, nebo na tel: 223 005 611 případně 603 393 392

Kontaktní detaily
Zarezervovat stůl
Kontaktní detaily

Dárkový poukaz

Chcete někomu darovat opravdu nevšední zážitek? Věnujte mu dárkový poukaz na virtuální realitu!
Máme pro vás připraveny krásné dárkové poukazy, které lze koupit osobně u nás v herně nebo vám je pošleme elektronicky.
Dárkový poukaz na 1 hodinu stojí 550 Kč. Pokud chcete darovat hodin více, zakoupíte jednoduše více poukazů.

Voucher

Pro objednání dárkového poukazu pošlete email na adresu info@avatarherna.cz nebo zavolejte na 223 005 611

Konkrétní termín návštěvy v herně je potřeba zamluvit přes rezervace.

Časté dotazy

Nejlepší je zamluvit si dopředu termín návštěvy přes rezervační formulář a pak už jen stačí přijít k nám do herny 5 minut před začátkem vaší rezervace (není potřeba chodit dřív). Uvnitř vás přivítá naše příjemná obsluha, která vám vše ohledně VR vysvětlí, nabídne vám občerstvení z baru a bude vám pak k dispozici po celou dobu. Během návštěvy můžete vystřídat neomezené množsví her z naší nabídky.
Kdepak, stačí vám vaše běžné oblečení a dobrá nálada. ? U nás se nezouváte, ani dioptrické brýle vám nebudou pod VR na obtíž.
Pro plnohodnotný zážitek doporučujeme návštěvu jedné místnosti max. v 5 lidech, aby si každý hráč zahrál alespoň 10 minut. Při vyšším počtu osob doporučujeme zamluvit 2 místnosti najednou nebo zvolit více hodin v kuse.
VR je vhodná pro všechny věkové kategorie, zábavu najdeme pro každého. ? Od zábavných hříček pro malé děti od 5 let, přes vědomostní hry, výpravná dobrodružství, strašidelné zážitky, střílečky až po objevovatelské zážitky.
Místnosti 1 a 3 jsou stejné - uvnitř je jedno zařízení HTC Vive, na kterém hraje vždy jeden hráč a ostatní sledují jeho zážitek na velké TV obrazovce z pohodlí gauče. Místnost 2 nabízí dvě zařízení Oculus Rift, na kterých mohou hrát dva hráči najednou. Jeden se může v křesle prohánět na závodních okruzích v automobilovém trenažéru nebo sjíždět největší horské dráhy z celého světa a druhý si může užívat hry s volným pohybem po místnosti. Pokud máte zájem hrát multiplayerové hry ve dvou lidech, je potřeba zarezervovat si 2 místnosti (1+3) současně.

Napsali o nás

Mavero_82, Google reviews

„Super zábava. Můžeme jenom doporučit. Vyzkoušeli jsme více titulů, s kterými nám pokaždé poradila vstřícná a pohotová obsluha. Určitě se podíváme znova.“

Will Z, Google reviews

„Fajn zážitek, který překonal má očekávání (obzvláště místnost s HTC Vive). Velký podíl na tom má i velmi milá a nápomocná obsluha. Celkově výborný způsob jak strávit deštivé odpoledne a odcházet nadšený. Určitě přijdeme znovu.“

Václav B., Google reviews

„Pokud hledáte něco, čím zabít volný čas, určitě přijeďte sem, nebudete litovat!“