1. VR TURNAJ V BEAT SABERU A FRUIT NINJA V AQUAPALACE PRAHA

Šárka Stoszková |
3.3.2020

Jistě už všichni víte, že od konce ledna naše skvělá VR herna expandovala a provozujeme nyní paralelně dvě pobočky – jednu stálou na známé adrese v Drahobejlově ulici v Praze 9 a jednu novou v „podpalubí“ skvělého Vodního světa největšího aquaparku v České republice, Aquapalace Praha v Čestlicích. Naše VR Avatar Zone ukrytá pod bazénem s vlnobitím už za jeden měsíc provozu přilákala spousty nadšených virtuálních hráčů, stala se oblíbenou atrakcí ve Vodním světě a nás velmi těší, že mnoho návštěvníků se vrací opakovaně a že si zpestření svého odpočinkového dne virtuální realitou hned vedle bazénů velmi pochvalují.

Proto ve spolupráci s provozovatelem Aquapalace Praha pro jeho hosty a návštěvníky organizujeme víkendové turnaje. Možnost zahrát si a soutěžit o hodnotné ceny tak mají všichni, kdo v dané době navštíví aquapark, přihlásí se do soutěže a vyzkouší si svoje schopnosti. První zkušební turnaj proběhl o víkendu 15. a 16. února. Zájem a účast předčily naše očekávání. Soutěž probíhala na dvou hracích stanovištích přímo proti bazénu s vlnobitím. Pro menší děti a začátečníky byl připraven turnaj ve VR hře Fruit Ninja a pro ty zkušenější a odvážnější turnaj v rytmické hudební hře Beat Saber. Zajímá vás, jak obě hry vypadají a jak probíhají? Podívejte se níže

Fruit Ninja

Beat Saber

Hráči často stáli ve frontě a navzájem se povzbuzovali. Ti, kdo měli dostatek času pro setrvání ve Vodním světě, přišli opakovaně. Zaznamenali jsme vynikající výsledky a zahanbit se nenechaly ani zcela malé děti. Někteří hráči se k nám vydali přímo z bazénu – poté, co je na břeh vyplavily vlny mořského vlnobití. Skvělá byla rovněž spolupráce s animátory obou odpolední. Prostě naprosto skvělá a vynikající zábava pro všechny generace!

A jakých jste dosáhli výsledků? Úplně nejlepší v turnaji Beat Saber byl talentovaný Nazar Kymčuk který dosáhl skore 86 355 bodů. Druhé a třetí místo pak bylo v rukou sourozenců Bernátků. Tyto herní výkony, kterých bylo dosaženo v neděli 16. února, nastavily vysokou laťku do budoucna. Ale ani ve hře Fruit Ninja se nenechali hráči zahanbit a výsledek 528 bodů, kterého dosáhl Adam Blecha, patří k obdivuhodným. Druhé místo v Fruit Ninjovi obsadil Petr Karásek se 458 body a 3 místo Michal Blažek se 428 body.

Chcete si také zahrát? Chcete také soutěžit a vyhrát hodnotné ceny? Ve hře jsou celodenní vstupy do Aquapalace Praha, do naší VR herny v Praze i v Aquapalace Praha a spousta dalších cen. Přijďte! Jarní prázdniny ještě nekončí a my se na vás těšíme o víkendu 7. a 8. března opět na turnaji ve VR hrách na stejném místě! Čekáme na vás před bazénem s vlnobitím ve Vodním světě Aquapalace Praha, a to po oba dny od 11 do 18 hodin. A pokud se bojíte, že to neumíte, tak přijďte nejprve na zkoušku do naší VR Avatar Zone pod bazénem a tam si svoji hru natrénujte. Anebo můžete přijít k nám do herny v Drahobejlově ulici. Těšíme se na všechny hráče a soutěžící a věříme, že o nadcházejícím víkendu trhneme rekord. Jak v návštěvnosti, tak ve výsledcích!Dále doporučujeme
Komentáře

2 komentáře: “1. VR TURNAJ V BEAT SABERU A FRUIT NINJA V AQUAPALACE PRAHA”

  1. Simulátor dovolené napsal:

    Je tam i simulátor dovolené?

  2. jaky song napsal:

    Prosím Vás jak se jmenoval ten dnb song, na který se hrál Beat Saber?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *