BEAT SABER TURNAJ

  1. Turnaj v Beat Saber spočívá v tom, že se soutěžící snaží dosáhnout co nejlepšího skóre v rytmické hudební VR hře Beat Saber, hrané na VR headsetu HTC Vive. Soutěž má 2 části: Kvalifikace (1. kolo) a finále. Každý soutěžící má 2 pokusy v kvalifikačním kole. Oba pokusy znamenají 15 minut hry. Zároveň budou soutěžící rozděleni do 2 kategorií podle obtížnosti hry a úrovně hráčeobtížnost Normal (pro úplné začátečníky a méně pokročilé) a obtížnost Expert (pro pokročilejší hráče). Kvalifikace (1.kolo) bude probíhat ve dnech 9.12 – 12.12 od 16:00 do 21:00. Kvalifikace se bude konatherně virtuální reality Avatar ( Ulice Drahobejlova 1073/36. Hned vedle metra Českomoravská – viz MAPA). Do finále pak bude pozváno 14 soutěžících (7 finalistů za každou kategorii) s nejvyšším skóre z kvalifikace (1. kola), aby se utkali ve finále o tři hlavní výhry (viz dále bod 4). Finále proběhne 16.12. od 18:00 do 21:00. Pokud se soutěžící nebude moci zúčastnit finále ve vybraném čase, může se finále účastnit soutěžící, který se hodnotou skóre umístil za soutěžícím, který se nemůže finále účastnit.
  2. Startovné do turnaje je 120 Kč. V ceně startovného je občerstvení (drink a něco na zub) a možnost vyzkoušet si další VR hry. Pro registraci do turnaje pošlete e-mail na: info@avatarherna.cz s předmětem Beat Saber, zavolejte na +420 223 005 611 nebo potvrďte účast na FB události ZDE. Během registrace uveďte prosím den a přibližný čas, kdy na 1. kolo dorazíte Poplatek za startovné bude hrazen na místě při vstupu do herny.
  3. Během turnaje si promotérka zapíše od každého soutěžícího jméno, příjmení a telefonní číslo/e-mail. Po ukončení kvalifikace (1. kola) bude obvolávat 14 nejlepších hráčů z obou soutěžních kategorií (Normal a Expert) s nejvyšším skore a pozve je do finále.
  4. Hlavní výhrou pro vítěze turnaji Beat Saber v každé kategorii jsou sluchátka HyperX Cloud (1. místo), 3 hodiny hraní ve virtuální realitě (2.místo), 1 hodina hraní ve virtuální realitě (3. místo) . Výhry Soutěže budou výhercům předány na místě konání a to po vyhodnocení výsledků finále ve dne 16.12.od od 20:30 do 21:00.
  5. Každý účastník soutěže má nárok pouze na jednu výhru v soutěži
  6. Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit podmínky soutěže