Akce na míru

Firemní večírky, oslavy nebo rozlučky se svobodou…

Není problém!

Mega párty nebo menší firemní večírek. Máme pro vás prostory na akce všeho druhu. Na míru připravíme tiskové konference, prezentace s velkoplošnou projekcí a nebo velkou párty pro vaše firemní klienty. K dispozici máme v obou našich hernách zasedací místnosti až pro 12 lidí.

Avatar herna je ideálním místem pro menší oslavy, večírky nebo rozlučky. Můžete si rezervovat jednu z family room nebo využít prostor celé herny s kapacitou až 25 osob. Soukromí a domácí prostředí jsou předností této herny.

Potřebujete více prostoru a bojíte se, že vám naše Avatar herna bude malá? Tak pro vás bude TOP volbou náš Avatar park s kapacitou 50 osob (občas se umíme i nafouknout 😊). Malá nebo velká skupina pro nás není žádný problém.

 

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality

Občerstvení

Rychlá občerstvení, větší cateringy a nebo bohaté rauty pro velké týmy vám připravíme na míru a podle požadavků. Spolupracujeme s různými cateringovými společnostmi, proto jsme schopni zařídit občerstvení pro milovníky sladkého, pro masožravce, ale samozřejmě i pro vegetariány nebo celiaky.

Kdyby došlo i na mlsání, náš bar je připraven. Specializujeme se na britské a americké dobroty, ale na své si přijdou i milovníci českých brambůrků. Narozeninový dort? Není problém, spolupracujeme s cukrářkou, která dělá špičkové dorty na míru za výborné ceny.

Externí akce

Ve Forum Karlín jsme se postarali o zábavu pro 500 lidí z KPMG. Na unikátním simulátoru létání Icaros se proletěli jako ptáci nad horským štíty Patagonie. Prozkoumávali podmořský svět a potopené vraky, překonávali strach z výšek a vyzkoušeli si skok z mrakodrapu. Na závěr se jednotlivé týmy spolu utkali v turnaji ve sportovní hře Beat Saber.

S virtuální zábavovou za vámi umíme přijet téměř kamkoliv. Do hor, na pláž,na soukromou party do hotelu, jako pop up stage do obchodního domu, nebo zorganizujeme VR tour pro váš produkt. Náš výškový rekord s virtuální zábavou jsme pokořili se slovenským TELEKOM SK při zahájení lyžařské sezony na Chopoku (1372 m.n.m)

V rámci dlouhodobé spolupráce s T-Mobilem jsme v rámci VR tour 2017 projeli celou Českou republiku. Navštívili jsme 11 prodejen T-Mobile a celkem jsme společně strávili 348 hodin virtuální zábavy. 900 soutěžících se utkalo o 87 rozdaných cen. Celkem 46 profesionálních promotérů a hostesek se celkem postaralo o více než 3500 hráčů. T-Mobile se tehdy díky VR prezentoval jako inovátor a technologický leader na poli zábavy.

Máte zájem? Napište nám!

Více informací získáte na:
+420 603 393 392
info@avatarherna.cz

Nebo vyplňte formulář vpravo