1. Soutěž v Beat Saber spočívá v tom, že se během eventu v OC Harfa soutěžící snaží dosáhnout co nejlepšího skóre v rytmické hudební VR hře Beat Saber, hrané na zařízení připojenému k herní konzoli HTC Vive. Každý soutěžící má libovolný počet pokusů. Jeden pokus znamená deset minut hry. Soutěž, resp. kvalifikace do finále probíhá v pátek 1.11. od 14:00 do 17:00 a v sobotu 2.11. od 9:00 do 17:00 v Galerii Harfa. Oba dva dny bude od 18:00 probíhat finále, do kterého bude pozváno 10 soutěžících s nejvyšším skóre za soutěžní den, aby se utkali o tři hlavní výhry. Pokud se soutěžící nebude moci zúčastnit finále ve vybraném čase, může se finále účastnit soutěžící, který se hodnotou skóre umístil za soutěžícím, který se nemůže finále účastnit.
  1. Hosteska si zapíše od každého soutěžícího jméno, příjmení a telefonní číslo/e-mail, a po ukončení soutěžního dne, resp. kvalifikace, bude obvolávat 10 nejlepších hráčů s pozvánkou do finále.
  2. Hlavní výhrou pro vítěze v Soutěži Beat Saber jsou sluchátka HyperX Cloud, pro další dva výherce v pořadí potom volné vstupy do herny virtuální reality Avatar.

4.Každý účastník soutěže má nárok pouze na jednu výhru v soutěži

5.Výhry Soutěže budou výhercům předány na místě konání soutěže a to po vyhodnocení výsledků soutěže mezi 19:30 – 20:30 v rámci daného soutěžního dne.