Plánujete se svou třídou školní výlet? Chcete dětem ozvláštnit výuku biologie, zeměpisu, výtvarné výchovy nebo třeba tělesné výchovy? Naše herna virtuální reality nabízí hned několik možností, jak obyčejný školní den proměnit ve výjimečný

Herna má kapacitu až 25 dětí a skládá se ze tří místností se čtyřmi herními zařízeními. Pro vaše pohodlí vám rádi poskytneme i prostory zasedací místnosti, kam si děti mohou odložit školní batohy, bundy nebo se mohou v klidu nasvačit. 

Pro vaše účely vám rádi připravíme občerstvení tak, jak si ho budete přát. Zajistíme různé druhy nápojů od studených po teplé, objednáme pizzu, salát nebo cokoli jiného vás napadne a to pro každého!

 

Výuka budoucnosti

Ukážeme vašim žákům, jak bude vypadat výuka v budoucnosti. Ve virtuální realitě mohou v rámci biologie prozkoumávat lidské tělo ve 3D prostoru, cestovat po celém světě, prohlédnout si sluneční soustavu, navštívit muzea světového umění nebo si zlepšit fyzickou kondici. 

V rámci výuky můžeme pro děti připravit i přednášku na téma technologie virtuální a rozšířené reality a její budoucnost.