Soukromé oslavy

VR Avatar herna

  • Kapacita: až 20 lidí
  • Herní zařízení: 4 VR headsety, automobilový trenažer
  • Prostor: zasedačka pro 12 lidí s velkoplošnou LCD TV
  • 3 herní místnosti

Jsme schopni uspořádat party pro vaše zaměstnance, připravit na míru tiskové konference nebo prezentace s velkoplošnou projekcí.

Nejdůležitější je ale zábava ? K dispozici jsou desítky her různých žánrů, od jednoduchých zážitků až po složité střílečky. Hrát je možné i v multiplayeru spolu nebo proti sobě. Z vaší akce si také můžete odnést video, natočené na zeleném pozadí. Po celou dobu vašeho pobytu u nás se o vás budou starat zkušení promotéři.

Rychlá občerstvení, větší cateringy anebo bohaté rauty pro velké týmy vám připravíme na míru a podle požadavků. Spolupracujeme s různými cateringovými společnostmi, proto jsme schopni zařídit občerstvení pro milovníky sladkého, pro masožravce, ale samozřejmě i pro vegetariány nebo celiaky.

VR Avatar Herna má vynikající dopravní dostupnost kousek od metra Českomoravská. Parkovat lze 3hodiny zdarma v Galerii Harfa.

Chcete se dozvědět víc? Přejete si vypracovat cenovou nabídku? Napište nám nebo volejte na info@avatarmedia.cz .

VR Avatar Park

  • Kapacita: až 50 lidí
  • Herní zařízení: 18 VR headsetů, simulátory, trenažery
  • Atrakce: skok z mrakodrapu, VR aréna, obrana středověkého hradu, VR box
  • Prostor: 500 m2 herní plochy, vlastní kavárna a zahrada, zasedačka pro 12 lidí

 

V největším herním VR parku v ČR pro vás uspořádáme teambuilding, akce pro obchodní partnery, reprezentativní tiskové konference, firemní prezentace nebo bláznivý vánoční večírek.

K dispozici jsou atrakce, které nikde jinde nenajdete, jako vlastní pád z mrakodrapu do jámy s molitanem, souboj v boxerském ringu s boxerskými rukavicemi, bránění středověkého hradu v dobových kulisách, létání nad vrcholky hor nebo VR únikové hry v největší VR aréně až pro 4 hráče.

K dispozici jsou desítky her různých žánrů, od jednoduchých zážitků až po složité střílečky. Hrát je možné i v multiplayeru spolu nebo proti sobě. Po celou dobu vašeho pobytu u nás se o vás budou starat zkušení promotéři.

Ve VR Avatar Parku máme vlastní kavárnu VR Café, kde vám rádi nabídneme slaný nebo sladký snack, kávu, čaj, nealko nápoje, ale i pivo a víno. Kromě toho spolupracujeme s různými cateringovými společnostmi, proto jsme schopni zařídit jakékoliv občerstvení. Rychlá občerstvení, větší cateringy anebo bohaté rauty pro velké týmy vám připravíme na míru a podle požadavků.

VR Avatar Park má vynikající dopravní dostupnost přímo na zastávce autobusu Jemnická v Centru Brumlovka, budova G. V budově lze parkovat v placené garáži.

Máte zájem? Napište nám!

Více informací získáte na:
+420 603 393 392
info@avatarherna.cz

Nebo vyplňte formulář vpravo