Virtuální party v OC Galerie Harfa

|
22.1.2020

Krásné podzimní dny, přátelé!

Máme za sebou další osvětovou akci ve virtuální realitě. Radost z hraní jsme rozdávali tentokrát první listopadový víkend v obchodním centru Galerie Harfa

Naše 3 stage s virtuální realitou u hlavního vchodu směrem k O2 Aréně nemohl nikdo přehlédnout. Dorazilo velké množství zvědavců, a to malých i velkých. Úplně nejmenší prckové si vyzkoušeli, jak bojovat proti melounům a ananasům, nebo jaké to je být v kůži Spider-Mana. A že jim to vážně šlo! Ti větší pak zkoušeli štěstí v náročnějších hrách, anebo létali nad krajinou jako bájný Ikaros.  Na třetí stagi se pak odehrával turnaj v beat Saberu.

Účast na akci byla opravdu hojná. Pozvali jsme také přední influencery české gaming scény – známého Youtubera Herdyna a jeho přítelkyni a streamerku MielleCZ, kteří si s námi virtuální ralitu také vyzkoušeli a měli zde sraz se svými fanoušky. Herdyn byl nadšený z VR hry Super Hot a Míša se vrátila do svých dětských let ve Fruit Ninjovi. Herdyn si pak dal battle v Beat Saberu s naším ambasadorem Márou. No a hádejte, kdo vyhrál? No přeci náš Mára 😊 Herdyn to však vzal sportovně a bude se prý těšit na další battle.

Účastnící turnaje v Beat Saberu měli možnost soutěžit oba dva dny. Mezi účastníky turnaje se vytvořila skvělá parta. Navzájem se povzbuzovali a podporovali, spousta finalistů z prvního dne přišla zkusit štěstí i den následující a výsledky byly opravdu vyrovnané. Všem děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a všechny zveme na další turnaj, který připravujeme v naší herně ještě před Vánocemi.

Chcete se báječně pobavit, potkat nové kamarády, vyřádit se s prima hudbou a ještě případně vyhrát vánoční dárek? Tak kdy jindy, než teď, kde jinde, než u nás?! Sledujte naše stránky, staňte se naším fanouškem na Facebooku, přijďte se k nám podívat. Všichni jste zváni a na všechny se těšíme. A můžeme vám slíbit nejen dárek pro každého účastníka, ale také další překvapení!Dále doporučujeme
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *