Akce na míru

NAROZENINOVÉ OSLAVY

zabava pro deti VR Avatar herna Drahobejlova Praha 9

Na co, ze světa VR, se můžete na oslavě těšit?
2 místnosti s HTC Vive Pro, 1 místnost s Oculus, automobilový trenažér,
a až 10 přenosných VR zařízení. To vše je vám k dispozici v herně Avatar.
V případě včasné rezervace dovezeme do herny i Icaros VR, který běžně používáme pouze na externí akce.

Kapacita Avatar herny: 25 dětí nebo 20 dospělých.
Kapacita Avatar zone: 35 dětí nebo 30 dospělých.

Oslava na míru!
Přejete si na své oslavě balonkovou výzdobu, soutěže pro hosty o ceny od našich partnerů a občerstvení?

Všechno zařídíme.
Po domluvě vyzdobíme prostor balónky, připravíme soutěže pro hosty a zařídíme
i catering.  Připravujeme občerstvení ve formě bohatého cateringu, anebo třeba jen řízků s chlebem. Kdyby došlo na mlsání, náš bar je připraven. Naší specialitou jsou britské a americké dobroty, ale na své si přijdou i milovníci českých brambůrek.

Dort?
Spolupracujeme s talentovanou cukrářkou, která vytvoří nádherné dorty na míru
za opravdu výborné ceny. To vše Vám přichystáme přímo do herních místností nebo do odděleného prostoru se stolem s kapacitou až 12 dětí.
Pojďme se společně domluvit a vytvořit nezapomenutelný zážitek „mimo realitu“.

FIREMNÍ VEČÍRKY

Naše prostory jsou ideální také pro uspořádání firemních akcí všeho druhu. Vytvoříme prostředí přizpůsobené vašim potřebám a přání. K dispozici máme vybavení pro tiskové konference, prezentace s velkoplošnou projekcí či velké firemní večírky pro zaměstnance.

V avatar herně nabízíme plně vybavenou zasedací místnost s kapacitou až 12 lidí. Využít můžete také prostory našeho Avatar parku, který pojme až 30 účastníků. Během celé akce se o vás postará zkušený tým promotérů.

Zajistíme rychlá občerstvení, větší cateringy i bohaté rauty pro velké týmy,
vše na míru a podle vašich specifikací. Spolupracujeme s různými cateringovými společnostmi, abychom uspokojili vkus všech – od milovníků sladkého přes masožravce až po vegetariány a celiaky.

Nejdůležitější je zábava!
Pro zajištění maximální zábavy poskytujeme až dvacetičlenným týmům přístup
ke 4 pevným VR zařízením a až 10 přenosným. Můžeme také doplnit nabídku o Icaros.
Na výběr máte desítky her různých žánrů, od jednoduchých zážitků po složité střílečky. Multiplayerový režim vám umožní hrát spolu nebo proti sobě. Na památku si z akce můžete odnést i video natočené na zeleném pozadí, díky kterému bude Váš záznam ze hry vypadat jako realita.
VR Avatar zabava v herne virtualni reality

EXTERNÍ AKCE

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality
x

S virtuální zábavovou za vámi umíme přijet téměř kamkoliv. Do hor, na pláž,na soukromou party do hotelu, jako pop up stage do obchodního domu, nebo zorganizujeme VR tour
pro váš produkt. Náš výškový rekord s virtuální zábavou jsme pokořili se slovenským TELEKOM SK při zahájení lyžařské sezony na Chopoku (1372 m.n.m)

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality
x

V rámci dlouhodobé spolupráce s T-Mobilem jsme v rámci VR tour 2017 projeli celou Českou republiku. Navštívili jsme 11 prodejen T-Mobile a celkem jsme společně strávili 348 hodin virtuální zábavy. 900 soutěžících se utkalo o 87 rozdaných cen. Celkem 46 profesionálních promotérů a hostesek se celkem postaralo o více než 3500 hráčů. T-Mobile se tehdy díky
VR prezentoval jako inovátor a technologický leader na poli zábavy.

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality

x<br>x

Ve Forum Karlín jsme se postarali o zábavu pro 500 lidí z KPMG. Na unikátním simulátoru létání Icaros se proletěli jako ptáci nad horským štíty Patagonie. Prozkoumávali podmořský svět a potopené vraky, překonávali strach z výšek a vyzkoušeli si skok z mrakodrapu.
Na závěr se jednotlivé týmy spolu utkali v turnaji ve sportovní hře Beat Saber.

AKCE PRO DOSPĚLÉ

V naší herně obvykle neumožňujeme přítomnost alkoholu. Avšak jednou měsíčně pořádáme velkolepé koktejlové večery pro dospělé! Na této vyjímečné události
si můžete vychutnat rozumné množství alkoholu, které pro vás připravíme
v podobě netradičních a chutných drinků.

Během večera se můžete neomezeně ponořit do světa her ve všech našich herních místnostech. Tyto koktejlové večery jsou pro nás vždycky zážitkem
a doufáme, že se přidáte k naší komunitě nadšenců. Nezapomeňte sledovat naši stránku na Facebooku, abyste nezmeškali termín příští akce. Buďte připraveni na nezapomenutelný zážitek, který vám poskytne kombinaci chutných nápojů
a nevšední zábavy!

Drinky VR Avatar herna Drahobejlova Praha 9

Máte zájem? Napište nám!

Více informací získáte na:
+420 603 393 392
info@avatarherna.cz

Nebo vyplňte formulář vpravo