Akce na míru

NAROZENINOVÉ OSLAVY

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality

2 místnosti s HTC Vive, 1 místnost s Oculus Rift, automobilový trenažér a až 10 přenosných VR zařízení. To vše je vám k dispozici v herně Avatar pro narozeninové večírky. V případě včasné rezervace dovezeme do herny i Icaros VR, který běžně používáme pouze na externí akce. Vejde se k nám bez problémů až 25 dětí nebo 20 dospělých. Naše druhá herna v Aquapalace Praha pojme až 30 dětí, nebo 30 dospělých. Narozeninové akce děláme na míru, můžeme místnosti vyzdobit nafukovacími balónky, nebo dokonce uspořádat soutěže o ceny od našich partnerů.

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality

Připravujeme také občerstvení ve formě bohatého cateringu, a nebo třeba jen řízků s chlebem. Kdyby došlo i na mlsání, náš bar je připraven. Specializujeme se na britské a americké dobroty, ale na své si přijdou i milovníci českých brambůrek. Spolupracujeme i s cukrářkou, která dělá neskutečně nádherné dorty na míru za výborné ceny. To vše dostanete přímo do herních místností, a nebo je k dispozici prostor se stolem až pro 12 dětí.

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality

Alkohol není v naší herně běžně povolen. Jednou měsíčně však děláme vyjímku a pořádáme velkou koktejl party pro dospělé, na které je alkohol v rozumné míře k dispozici. Profesionální barmani vám namíchají netradiční drinky a u toho si můžete užít večerní neomezené hraní ve všech místnostech herny. Máme jich už několik za sebou a vždy to byla jízda ? Sledujte nás na FB, ať vám neunikne termín té další.

FIREMNÍ VEČÍRKY

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality

Naše prostory jsou připraveny pro firemní akce všeho druhu. Jsme schopni uspořádat vybavení pro vaše potřeby. Na míru připravíme tiskové konference, prezentace s velkoplošnou projekcí, a nebo velkou party pro zaměstnance. K dispozici je i vybavená zasedací místnost až pro 12 lidí. Můžete využít také prostory v naší herně v Aquapalace Praha s kapacitou až 30 lidí. Po celou dobu vašeho pobytu u nás, se o vás budou starat zkušení promotéři.

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality

Rychlá občerstvení, větší cateringy a nebo bohaté rauty pro velké týmy vám připravíme na míru a podle požadavků. Spolupracujeme s různými cateringovými společnostmi, proto jsme schopni zařídit občerstvení pro milovníky sladkého, pro masožravce, ale samozřejmě i pro vegetariány nebo celiaky.

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality

Nejdůležitější je ale zábava ? Do našich prostor se vejdou až dvacetičlené týmy, hrát je možné na 4 pevných VR zařízeních a až na 10 přenosných. Dodat můžeme i Icaros. K dispozici jsou desítky her různých žánrů, od jednoduchých zážitků až po složité střílečky. Hrát je možné i v multiplayeru spolu nebo proti sobě. Z vaší akce si také můžete odnést video, natočené na zeleném pozadí.

EXTERNÍ AKCE

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality

Ve Forum Karlín jsme se postarali o zábavu pro 500 lidí z KPMG. Na unikátním simulátoru létání Icaros se proletěli jako ptáci nad horským štíty Patagonie. Prozkoumávali podmořský svět a potopené vraky, překonávali strach z výšek a vyzkoušeli si skok z mrakodrapu. Na závěr se jednotlivé týmy spolu utkali v turnaji ve sportovní hře Beat Saber.

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality

S virtuální zábavovou za vámi umíme přijet téměř kamkoliv. Do hor, na pláž,na soukromou party do hotelu, jako pop up stage do obchodního domu, nebo zorganizujeme VR tour pro váš produkt. Náš výškový rekord s virtuální zábavou jsme pokořili se slovenským TELEKOM SK při zahájení lyžařské sezony na Chopoku (1372 m.n.m)

VR Avatar narozeniny v herne virtuální reality

V rámci dlouhodobé spolupráce s T-Mobilem jsme v rámci VR tour 2017 projeli celou Českou republiku. Navštívili jsme 11 prodejen T-Mobile a celkem jsme společně strávili 348 hodin virtuální zábavy. 900 soutěžících se utkalo o 87 rozdaných cen. Celkem 46 profesionálních promotérů a hostesek se celkem postaralo o více než 3500 hráčů. T-Mobile se tehdy díky VR prezentoval jako inovátor a technologický leader na poli zábavy.

Máte zájem? Napište nám!

Více informací získáte na:
+420 603 393 392
info@avatarherna.cz

Nebo vyplňte formulář vpravo