Hry

U NÁS SI MŮŽETE VYBRAT Z VÍCE NEŽ 250 HER

Chcete procvičit logiku, přenést se do pohádkového světa nebo zažít pořádný adrenalin? U nás najde každý svou ideální realitu.

Budeme se na Vás moc těšit v jedné z našich provozoven, Tým Avatar.

Vstupte do úžasného světa Fruit Ninja díky virtuální realitě. Je pouze na vás, jak dobrým ninjou se stanete. Pro úspěch v této hře si připravte ostražitost, reflexy a značnou dávku bojového nadání.

Google Earth VR vám umožní prozkoumat svět ze zcela nové perspektivy virtuální reality. Projděte se po ulicích Tokia či New Yorku, stoupejte nad Grand Canyonem nebo se projděte kolem Eiffelovy věže.

Vstupte do světa, kde všechnu práci dělají roboti, a vyzkoušejte si, jaké to kdysi bylo chodit do práce. Plňte zadané úkoly nebo se jen tak poflakujte v kanceláři, v obchodě, ve fast foodu nebo v opravně aut.

theBlu umožňuje nahlédnout pod hladinu oceánu a nechat se unést nádherou podmořského světa. Zblízka si prohlédnete velrybu, z povzdálí budete sledovat mořské želvy a poté si můžete pohrát s nádhernými medůzami.

Máte strach z výšek? Tak tahle hra není pro vás .. anebo možná .. vstupte do výtahu, vyjeďte do horního patra mrakodrapu ve výšce 160 metrů a zkuste se vydat na úzkou lávku. Pokud to nezvládnete, můžete si zalétat nad městem ve stylu Ironmana.

Máte rádi zombie? Pak je Brookhaven Experiment střílečka přímo pro vás. Jako hráč budete muset používat rozličné zbraně a nástroje, které vám umožní přežít stále děsivější vlny hrůzných příšer ve snaze zjistit, co způsobilo začátek konce světa.

RoboRecall je graficky úžasně udělaná střílečka z blízké budoucnosti, kdy roboti jsou nedílnou součástí našeho života. Jeden den se ale vzbouří a je jen na vašich schopnostech potlačit tuto rebelii. Střílejte, teleportujte se, trhejte roboty na kusy, jen je nenechte vyhrát. Hra je specificky vytvořená pro ovladače Oculus Touch a plně využívá jejich schopností.

Space Pirate Trainer je oficiální trénink pro rádoby vesmírné piráty. Braň se jedné vlně vesmírných útočníků za druhou, používej rozličné zbraně a aktivně se vyhýbej přicházejícím střelám. Na co čekáš? Vyzvedni si blastery a obuj se do toho, ať jsi ten nejlepší!

Ve hře Tilt Brush malujete v 3D prostoru. S využitím virtuální reality tak můžete tvořit opravdu velkolepá trojrozměrná díla. Popusťte uzdu své kreativitě se štětci, světly a dokonce i ohněm nebo například sněhovými vločkami. Váš pokoj je nyní vaším plátnem a paletou je vaše představivost. Možnosti jsou nekonečné a je jen na vás, co s tímto úžasným nástrojem dovedete.

Serious Sam je ideální volbou pro milovníky drsnějších akčních her. Hra je inspirovaná peckami z devadesátek jako jsou Doom nebo Duke Nukem. Kdo tyto tituly znáte, asi si umíte představit, jak parádní bude podívaná na herní svět z pohledu Sama Stonea. Neváhejte a pomozte mu vyčistit vesmír od emzáků!

Vítejte v laboratoři Aperture Science. Jedná se o kompilaci her, vytvořených speciálně pro virtuální realitu, kde vaším úkolem může být ubránit hrad, opravit robota, starat se o robotického psa a mnoho dalšího.

Vnořte se do světa Minecraftu pomocí virtuální reality. Stavte, prozkoumávejte, bojujte – dělejte vše, co už znáte z původní verze – ale z nového úhlu pohledu. Všechny zkušenosti dostávají nový náboj, ať už se jedná o prozkoumání temné jeskyně nebo o bitvu s moby.

Hoops VR vám umožní trénovat volné hody na basketbalový koš. Hra vyvinutá pro HTC Vive Pro naplno využívá pohybových senzorů, což zvyšuje realističnost hodů. Výborná soutěžní hra, kterou neopustíte, dokud nenaházíte to nejvyšší skóre.

A-10 VR je vesmírná střílečka pro nováčky i zkušené hráče. Předveďte své schopnosti ve čtyřech herních módech a zapište se do místního či globálního žebříčku hráčů.

Užijte si sadu bezkonkurenčních únikovek ve virtuální realitě. V roli tajného agenta s telekinetickými schopnostmi splňte mise vedoucí k úspěšnému zastavení zločinecké organizace Zoraxis. Plně vás uchvátí grafika i propracovanost úkolů.

NoLimits 2 Roller Coaster nabízí zatím ten nejlepší zážitek z horské dráhy ve virtuální realitě. Užijte si adrenalinovou jízdu na nejznámějších horských drahách světa bez nutnosti čekání dlouhých front. Zážitek je tak opravdový, že se tento program používá při navrhování nových drah v reálném světě.

Mountain Goat Mountain (hora Horské kozy) je arkáda hraná ve velmi rychlém tempu. Úkolem je vystoupat co nejvýše po nebezpečné hoře, zatímco se vyhýbáte překážkám a snažíte se neumřít hlady. Skákejte výš a výš a překonejte sebe i všechny ostatní.

Lucky’s Tale je pohádková platformovka vytvořená přímo pro Oculus Rift. Proveďte lišáka Luckyho všemi nástrahami krásně animovaného světa pomocí běhu, skoků, šplhání a salt a pomozte mu nasbírat co nejvíce blyštivých objektů!

Henry je pohádka o ježkovi, který má obrovský problém: moc rád objímá své kamarády. Po nepříjemné nehodě během jeho narozenin, kdy nakonec zůstane sám, si při sfouknutí svíčky přeje něco, co navždy změní jeho život.

Invasion! je krátká animovaná pohádka, ve kterém dva roztomilí bílí králíci zachrání svět před invazí mimozemšťanů. Staňte se jedním ze zachránců a nechte se unést krásnou grafikou a vtipným příběhem.

Eagle Flight je hra vytvořená na míru virtuální realitě. Zažijte svobodu létání nad Paříží jako byste opravdu byli orlem. Budete stoupat kolem ikonických památek a prolétávat úzkými uličkami a zákoutími. Součástí hry jsou i boje s nepříteli o vaše území.

Gunjack je akcí nabitá arkádová střílečka klasického ražení umístěná do vesmírného prostředí. Ponořte se do vizuálně ohromujícího sci-fi světa plného nebezpečí a nepřátel. Vaším úkolem je zničit je všechny.