Firemní akce

VR Avatar Park

Kapacita až 50 lidí

18 VR headsetů, simulátory, trenažery

skok z mrakodrapu, VR aréna, obrana středověkého hradu, VR box

500 m2 herní plochy, vlastní kavárna a zahrada, zasedačka pro 12 lidí

V největším herním VR parku v ČR pro vás uspořádáme teambuilding, akce pro obchodní partnery, reprezentativní tiskové konference, firemní prezentace nebo bláznivý vánoční večírek.

K dispozici jsou atrakce, které nikde jinde nenajdete, jako vlastní pád z mrakodrapu do jámy s molitanem, souboj v boxerském ringu s boxerskými rukavicemi, bránění středověkého hradu v dobových kulisách, létání nad vrcholky hor nebo VR únikové hry v největší VR aréně až pro 4 hráče.

K dispozici jsou desítky her různých žánrů, od jednoduchých zážitků až po složité střílečky. Hrát je možné i v multiplayeru spolu nebo proti sobě. Po celou dobu vašeho pobytu u nás se o vás budou starat zkušení promotéři.

Ve VR Avatar Parku máme vlastní kavárnu VR Café, kde vám rádi nabídneme slaný nebo sladký snack, kávu, čaj, nealko nápoje, ale i pivo a víno. Kromě toho spolupracujeme s různými cateringovými společnostmi, proto jsme schopni zařídit jakékoliv občerstvení. Rychlá občerstvení, větší cateringy anebo bohaté rauty pro velké týmy vám připravíme na míru a podle požadavků.

VR Avatar Park má vynikající dopravní dostupnost přímo na zastávce autobusu Jemnická v Centru Brumlovka, budova G. V budově lze parkovat v placené garáži.

VR Avatar herna

Kapacita až 20 lidí

4 VR headsety, automobilový trenažer

Zasedačka pro 12 lidí s velkoplošnou LCD TV

3 herní místnosti

Jsme schopni uspořádat party pro vaše zaměstnance, připravit na míru tiskové konference nebo prezentace s velkoplošnou projekcí.

Nejdůležitější je ale zábava ? K dispozici jsou desítky her různých žánrů, od jednoduchých zážitků až po složité střílečky. Hrát je možné i v multiplayeru spolu nebo proti sobě. Z vaší akce si také můžete odnést video, natočené na zeleném pozadí. Po celou dobu vašeho pobytu u nás se o vás budou starat zkušení promotéři.

 

 

Rychlá občerstvení, větší cateringy anebo bohaté rauty pro velké týmy vám připravíme na míru a podle požadavků. Spolupracujeme s různými cateringovými společnostmi, proto jsme schopni zařídit občerstvení pro milovníky sladkého, pro masožravce, ale samozřejmě i pro vegetariány nebo celiaky.

VR Avatar Herna má vynikající dopravní dostupnost kousek od metra Českomoravská. Parkovat lze 3hodiny zdarma v Galerii Harfa.

Chcete se dozvědět víc? Přejete si vypracovat cenovou nabídku? Napište nám nebo volejte na info@avatarmedia.cz .

Externí akce

S virtuální zábavou za vámi umíme přijet téměř kamkoliv. Do hor, na pláž, na soukromou party do hotelu, jako pop up stage do obchodního domu, nebo zorganizujeme VR tour pro váš produkt. Náš výškový rekord s virtuální zábavou jsme pokořili se slovenským TELEKOM SK při zahájení lyžařské sezony na Chopoku (1372 m.n.m).

Pod tím textem  pak poběží slide show těchto fotek (posílám v příloze)

Reference

Máte zájem? Napište nám!

Více informací získáte na:
+420 603 393 392
info@avatarherna.cz

Nebo vyplňte formulář vpravo