Příměstské VR tábory

O táboře

Jedná se o první příměstský tábor ve virtuální realitě v ČR. Naše heslo je: „Hrajeme si, učíme se a bavíme se!“. Při našich aktivitách se děti náramně baví a zároveň nevědomky rozvíjejí důležité dovednosti, jako je například logické myšlení, schopnost koncentrace, týmová spolupráce a tvořivost.

O táboře

Máme pro vaše děti připravený bohatý zážitkový koktejl. Můžete se s námi vydat např. na exkurzi po planetě Mars, proletět se nad Grand Canyonem, ocitnou se v roli agenta 007 a budou vyslání na tajnou operaci, stanou se hokejovým brankářem, vytvoří si vlastní 3D dílo nebo navrhnou oblek, budou se potápět mezi medúzami a pozorovat velryby, ocitnou se mezi dinosaury v období druhohor, nebo můžou prožít příběh Dartha Vadera ze Star Wars.

Přehled termínů

Lorem ipsum
Lorem
Ipsum
Lorem
Lorem ipsum
1
4
8
Lorem ipsum
Lorem
Ipsum
Lorem
Lorem ipsum
Lorem
Ipsum
Lorem

PROČ PRÁVĚ MY?

Zkušenosti

Jsem tým odborníků s dlouhodobou praxí v oblasti vývoje her pro děti a zákaznické zkušenosti. Jsme průkopníci v oblasti zábavy ve virtuální realitě, které se věnujeme od roku 2015, kdy tento fenomén přišel do ČR.

Profesionalita

Naši Vr LEKTOŘI jsou profesionálně proškoleni a každý z nich má pedagogické minimum. Zároveň dělají maximum pro to, aby byly děti vždy spokojené a odnášely si z táborů a kroužků spoustu skvělých zážitků.

Reputace

Jsme největší sít VR heren v ČR a  nejpopulárnější VR brand v ČR podle zákazníků. Spolupracují s námi přední volnočasové a vzdělávací instítuce

Řekli o nás

{

Lorem ipsum dolor sit

0.5
{

Ze všech našich příměstských táboru děti nejlépe hodnotili virtuální realitu.

0.5